logo

نظرات، توصیه ها و پیشنهادات هنرجویان قبلی در مورد کارگاه های عملی 1 و عملی 2

نظرات، توصیه ها و پیشنهادات هنرجویان قبلی در مورد کارگاه عملی 1 و عملی 2

نظرات و پیشنهادات شما هنرجویان عزیز برای راهنمایی سایر هنرجویان و همچنین بهبود کیفی روند آموزشی مدرسه می تواند بسیار مفید و راهگشا باشد.


ثبت نظرشما

دوره خيلي ارزشمندي بود. به واسطه ي اين دو دوره دوتا داستان كوتاه نوشتم. بين كلاس هاي داستان نويسي كه جاهاي مختلف قبلا رفتم روش  تدريس بسيار كاربردي و متفاوت بود. 

دوره خيلي ارزشمندي بود. به واسطه ي اين دو دوره دوتا داستان كوتاه نوشتم. بين كلاس هاي داستان نويسي كه جاهاي مختلف قبلا رفتم روش  تدريس بسيار كاربردي و متفاوت بود. 

در کارگاه عملی۱ تمرین هایی داشتیم که برای من اول ساده به نظر می رسیدند اما موقع انجام دادنشون احساس نیاز میکردم که توی اون موضوع  به شدت عمیق بشم و برای نوشتن تمرینی حتی در حد یک صفحه، ساعت ها فکر کنم. خیلی از تمرین ها در ظاهر چیزی به جز یک نوشته ی ساده نبودند اما برای نوشتنشون وادار میشدم به کلیشه ای ترین چیزها و درونی ترین قسمت های وجود خودم هم توجه خاص بکنم و همین شد که انجام تمرین ها من رو توی مسائل خارج از داستان هم دقیق تر و ریزبین تر کرد. همین طور به واسطه ی شرکت توی این کارگاه فهمم از داستان های قوی و سطح بالایی که قبلا برام جذابیتی نداشتند خیلی بالا رفت چون دست به قلم شده بودم و عناصر داستان رو لمس کرده بودم. و یه نکته ی دیگه این هست که توی این کارگاه تا حد زیادی خودمون بودیم که با تمرین و نوشتن هدف پشت انجام هر کدوم از تمرین ها رو کشف میکردیم و همین مسئله فرآیند یادگیری رو لذتبخش تر و مفید تر میکرد. 

کارگاه مفید و متفاوتی بود. اوایل کلاس فکر می کنی ساده است و من دوست داشتم یه داستان دیگه بنویسم. ولی با گذشت چند جلسه نکاتی را فهمیدم. اینکه تمرین برای نوشتن خیلی خیلی مهمتر از شروع کردن یه داستان که ممکنه خوب یا بد بشه.

تمرین‌ها به ظاهر ساده ولی کاملا کاربردی و ریزبینانه بودند. یاد گرفتم به نکات ریزی توجه کنم که قبلا از کنارشون به راحتی می گذشتم و خیلی بهتر و روان تر از قبل می نوشتم.

هر جلسه نوشتن و یک هفته فکر کردن بهش باعث می شد نکاتی دست گیرت بشه و این در من حس لذت از نوشتن را به همراه داشت به دوستان توصیه می کنم حتما این حس را تجربه کنن. 

ممنون از آقای خادم امیدوارم همیشه سالم باشن و توی این راه پر از دست انداز همراهمون

کارگاه مفید و متفاوتی بود. اوایل کلاس فکر می کنی ساده است ولی با گذشت چند جلسه نکات ریزی دست گیرت میشه که قبلا به اون توجه نکردی. من اولش دوست داشتم یه داستان دیگه بنویسم اما کم کم فهمیدم تمرین برای نوشتن خیلی خیلی مهمتر از شروع یه داستانه که ممکنه خوب یا بد بشه

تمرین‌ها به ظاهر ساده ولی کاملا کاربردی و ریزبینانه بودند. هر جلسه نوشتن و یک هفته فکر کردن بهش باعث می شد به نکات ریزی توجه کنی واین تداوم در نوشتن و درگیر شدن رفته رفته برایم حس لذت به همراه داشت به دوستان هم توصیه می کنم این حس را تجربه کنن

ممنونم از آقای خادم امیدوارم همیشه سالم باشن و توی این راه پر از دست انداز همراهمان 

فاطمه میر علایی.با عرض سلام

در این کلاسهامطالبی گفته شد میشود که شما باید مدتها در کتاب های داستان نویسی دنبالشان بگردیدتا پیدا کنید حالا اگر پیدایشان کردید میفهمید شان یا نه پیش نهاد میکنم ب عزیزانی که میخواهند قدم در راه مقدسس نوشتن بگذارند از این کلاسها استفاده کنند حالا اگر موقعیتش را داشتند حضوری شرکت کنند چه بهتر وگرنه محازی شرکت کنند

حناب استاد خادم ممنون از حوصله شما و تشکر فراروان از عشق شما ب تدریس

دوده ای بسیار مفید و کاربردی با استادی دقیق، دلسوز و کار بلد. من که از همه کلاس های مدرسه حیرت تا الان کاملا راضی بوده ام.