logo

اسامی آثار راه یافته به مرحلۀ نهایی سومین دورۀ جشنوارۀ استانی

اسامی آثار راه یافته به مرحلۀ نهایی سومین دورۀ جشنوارۀ استانی "داستان شیراز"

(داستان کوتاه، نمایشنامه، فیلمنامه، شعر)

با پایان دو مرحله داوریِ آثار رسیده به دبیرخانۀ جشنواره، 10 داستان کوتاه، 3 نمایشنامه و 2 فیلمنامه در بخش بزرگسالان و 8 داستان کوتاه در بخش شرکت کنندگان نوجوان به مرحلۀ نهایی راه یافتند.

البته برندگان نهایی هر بخش نیز مشخص شده‌اند که در اختتامیۀ جشنواره اعلام خواهند شد. به دلیل محدودیت های به وجود آمده ناشی از همه‌گیری کرونا، اختتامیۀ جشنواره، در نیمۀ اردیبهشت­ماه 1400 و به شکل خصوصی برگزار و اسامی داوران هر بخش نیز در بیانیۀ هیئت داوران ذکر خواهد شد.

 

  • آثار راه یافته به مرحلۀ نهایی داوری به ترتیب حروف الفبا:

بخش داستان کوتاه:

  1. پانزی – غزاله سبوکی (شیراز)
  2. پرواز زودرس – زهرا مسلمی (جهرم)
  3. دیوار – مریم رضایی مظفری (شیراز)
  4. رمز جدول – علی نوروزی (شیراز)
  5. زایمان – ناهید کرمی (شیراز)
  6. طیف نامرئی – فائزه فسحت (شیراز)
  7. عادت – نرگس اکبری (شیراز)
  8. لِی لِی – شادان زیدآبادی (شیراز)
  9. نیمۀ تار تاریکی – صدرا افشین پور (زرقان)
  10. هنگامۀ خاموش – سارا عمرانی (شیراز)

 

بخش داستان‌های کوتاه نویسندگان نوجوان:

  1. ارمغان خاکستری – ثنا صادق (شیراز)
  2. بارانداز – مهیار دریساوی (شیراز)
  3. خانه‌ای با دیوارهای مرمر – ساغر سلیمانی (شیراز)
  4. دندون طلا – الناز شگفت (شیراز)
  5. ریشه – رضا یوسفی (شیراز)
  6. فرار دورانی – محدثه اژدری (شیراز)
  7. کابوس نهایی – بهزاد نوروزی (شیراز)
  8. سرگذشت آیینه – سارا معماری (شیراز)

 

بخش نمایشنامه:

  1. اعتراض وارد نیست – حمید شهریاری (شیراز)
  2. اگنس – آیدا آهنگری (شیراز)
  3. مراقبت‌های ویژه – چکاوک کافی (شیراز)

 

بخش فیلمنامۀ کوتاه:

  1. آخرین بازدم – علی عراقی‌زاده (شیراز)
  2. کویر – سارا لطیفی (شیراز)

 

بخش شعر:

  1. از نردبان فهمت این احساس بالا نمی‌رود – بهنام کشاورز دهدشتی (شیراز)
  2. جلجتا – فاطمه نظری (شیراز)
  3. زیر باران نروید – کورش زارع شیبانی (شیراز)
  4. مزارع مرگ – لیلا محمدی (شیراز)
  5. نام – مرتضی قنبریان (شیراز)

 

دبیرخانۀ سومین دورۀ جشنواره استانی داستان شیراز (داستان کوتاه، نمایشنامه، فیلمنامه، شعر)


ثبت نظرشما