مدرسه داستان نویسی حیرت

مدرسه داستان نویسی حیرت

شرایط ثبت نام در حیرت

ثبت‌نام در آکادمی آزاد ادبیات و هنر حیرت

پذیرش هنرجو در حیرت در تمامیِ دوره‌ها آزاد و بدون هیچ پیش‌شرط یا پیش‌زمینۀ خاصی است. ورود به حیرت هیچ محدودیت سنی یا تحصیلی ندارد و تنها نیازمند عشق و عزم و اراده و علاقه به هنر و ادبیات است.

برای شرکت در هریک از دوره‌های جامع حیرت (داستان نویسی، فیلمنامه نویسی، نمایشنامه نویسی، سواد تحلیلی هنر، تحلیل و نقد و پژوهش های ادبی هنری، نویسندگیِ خلاق ویژۀ  نوجوانان 12 تا 17ساله، با نوشتن اندیشیدن ویژۀ کودکان 8 تا 12ساله) کافی است با مشاورین حیرت تماس بگیرید.

مشاورۀ حضوری یا تلفنی با مشاورین آموزش آکادمی برای انتخاب مناسب‌­ترین دوره و روش تحصیل به شما کمک می‌کند تا در وقت و هزینۀ خود صرفه‌جویی کرده و بهترین راه را در سریع‌ترین زمان ممکن انتخاب کنید.

آبان محمدی – مشاور ثبت‌نام و ورود به حیرت: 09170770886

محمدعلی نجفی – مدیر آکادمی آزاد ادبیات و هنر حیرت: 09177011306

مجید خادم – مدیر مجموعۀ فرهنگی‌هنری حیرت: 09177091970

همچنین می‌توانید به همین شماره‌ها از طریق پیامک یا واتساپ یا تلگرام پیام دهید تا مشاورین مجموعه برای پاسخگویی به پرسش‌های شما و راهنمایی‌های لازم، با شما تماس بگیرند.

آدرس برای مراجعه حضوری: شیراز، خیابان انوری، کوچه یک، پلاک نود و پنج، مجموعه حیرت

راهنمای کامل تحصیل در آکادمی آزاد ادبیات و هنر حیرت و روند کامل آموزشی نیز در هنگام ورود هنرجوی جدید به او ارائه خواهد شد و هنرجو تمام مسیر حرکت را با مشاورۀ مستقیم اساتید و مشاورین اختصاصیِ هر دوره طی خواهد کرد.

هنرجویان آکادمی به‌محض ورود، در انجمن ادبی‌هنری حیرت نیز عضو خواهند شد تا بتوانند از امکانات کتابخانۀ تخصصی، نشست‌های تخصصی، کارگاه‌ها و سمیناها و ده‌ها برنامۀ آموزشی و پرورشیِ رایگان ماهانه نیز بهره‌مند شوند.

 در حیرت هر سال آموزشی شامل چهار ترم سه‌ماهه است و هنرجویان هر ترم در دو کارگاه تخصصی (یک تئوری و یک عملی) با مدرسین متفاوت شرکت خواهند کرد. هر ترم آموزشی 24 جلسه در 12 هفته است که شامل هر هفته دو جلسۀ یک‌ونیم تا دو ساعته (در ساعات پشت سر هم در یک بعدازظهر) به صورت حضوری و غیرحضوری آنلاین و غیرحضوری آفلاین هم‌زمان برگزار خواهند شد.

برای اطلاع بیشتر و دقیق‌تر از جزئیات تمامیِ دوره‌ها و دروس می‌توانید بخش‌ دوره‌ها و دروس سایت را مطالعه کنید.

برای اطلاع از زمان آغاز هر ترم و مهلت ثبت‌نام می­‌توانید به کانال یا پیج اطلاع‌رسانی آکادمی حیرت ملحق شوید:                           

Telegram.me/dastane_shiraz

Instagram.com/_u/heyrat_athenaeum