مدرسه داستان نویسی حیرت

مدرسه داستان نویسی حیرت

پیشنهاد کتاب

کتاب هفدهم: مجموعه‌داستان “اینجا همیشه باد غربی می‌وزد”

نویسنده: الهام فردویی

چاپ اول 1400 نشر قهوه

این کتاب در مجموعۀ داستان‌های برگزیدگان حیرت منتشر شده است.

این مجموعه شامل 10 داستان کوتاه است. (غربِ زیرزمین – لحظه‌ای نه‌چندان مهم در نجوم آماتوری – سقف سفید – نوسان – خمیر کاغذ – هپارین – مختصات غریب – ویرانی – وقتی به پنجرۀ شرقی نگاه می‌کنی – تاریکِ پل)

مجید خادم (منتقد و پژوهشگر ادبیات و هنر) در ارتباط با این اثر در سال 1400 می‌نویسد: خواندنِ آنچه عاشقانه نوشته شده و آنچه از عشق نوشته شده باشد، همواره با شور و هیجان همراه است. اما آنجا که عاشقانه از عشق روایت شده، سِحری کلام را در بر می‌گیرد. سِحری که در “اینجا باد همیشه غربی می وزد” از نوسانی لطیف‌‌متلاطم آغاز می‌شود و در مختصاتی غریب به اوج می‌رسد و در تاریکِ پل قرار می‌یابد. سِحری که در دیگر روایت‌های این مجموعه داستان، مابین این سه نقطۀ برجسته، پخته می‌شود و کمال می‌یابد. بدون شک این مجموعه داستان، شروعی است پُرزیبا و مستحکم بر عمرِ داستان‌نویسیِ الهام فردویی.

کتاب حاضر اولین اثر منتشرشده از نویسنده است که توسط انجمن ادبی‌هنری و آکادمی آزاد ادبیات و هنر حیرت منتشر شده است. از الهام فردویی تاکنون تعداد دیگری تک‌داستان و مقالات آموزشی و تخصصیِ ادبیات و هنر در مجلات سراسریِ کشور منتشر شده است.

خرید نسخۀ کاغذی این کتاب

هنوز نسخۀ الکترونیک این کتاب منتشر نشده است.

طرح جلد کتاب

پیشنهاد کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *